Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları

Arabuluculuk
Arabulucular siciline kayıtlı avukatlarımız ile, dava şartı arabuluculuk ve ihtiyari arabuluculuk hizmeti de yürütülmektedir.
Arabuluculuk, dava yoluna kıyasla çok daha az masraflı ve kısa sürelidir. Tarafların kararlarının etkin olacağı bu çözüm yolunda gizlilik ve gönüllük esastır.
Hukuk ofisimizde uzman arabulucular ile sistematik teknikler uygulanarak etkili çözüm yöntemleri sunulması ile tarafların dostane şekilde sorunlarının çözülmesi amaçlanmaktadır.
Avukatlık Kanunu 35/A Uzlaşması
Avukatlık Kanunu 35/A uzlaşması, tarafların avukatları eşliğinde, taraflar arasında ortaya çıkan uyuşmazlığın çözümüdür.
En az masrafla en hızlı çözüm yöntemidir.
Avukatların imzaladığı uzlaşma tutanağı İcra İflas Kanunu kapsamında ilamlı icra niteliğine haiz olduğundan yapılan anlaşmanın icrası da kolay ve güvencelidir.

Uyarı!


Dolandırıcılar tarafından Atalan Hukuk Bürosu adıyla, aranarak para tahsilatı yapılmak istendiği öğrenilmiştir. Büromuz tarafından aranılarak para tahsilatı işlemi yapılmadığını ve arayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerektiğini bilgisini kamuoyunun dikkatlerine önemle sunarız.

This will close in 10 seconds