DAVA TAHKİM VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

Dava Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü

Atalan hukuk Bürosu, her türlü yargılama ve tahkim yollarının ulusal ve uluslararası boyutta takibi konusunda tecrübeli avukatlar ile hizmet vermektedir. Dava Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü alanında, başta ticari sözleşmelerden doğan ihtilaflara ilişkin davalar ve yabancı tahkim kararlarının Türkiye ve yurt dışında dava takibi, tahkim ve uyuşmazlık çözümü hizmeti vermektedir.

Atalan hukuk bürosu olarak, her zaman başta hukuki yollara başvurmadan anlaşma yolu ile çözülebilecek dava ve olaylar için gereken efektif çözümleri müvekkilleri için arar. Dünyanın pek çok ülkesinde bu yönde faaliyetlerde bulunmuştur. Bu tecrübelere dayanıklı olarak da hem yurt içi hem de yurt dışında bir çok tahkim davasını çözüme kavuşturmuştur.

Uyarı!


Dolandırıcılar tarafından Atalan Hukuk Bürosu adıyla, aranarak para tahsilatı yapılmak istendiği öğrenilmiştir. Büromuz tarafından aranılarak para tahsilatı işlemi yapılmadığını ve arayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerektiğini bilgisini kamuoyunun dikkatlerine önemle sunarız.

This will close in 10 seconds