AVUKATLARIMIZ

Burhan Atakan ALTAN, büromuz bünyesinde Dava ve Uyuşmazlık çözümlerinde çalışmalarını sürdürmekte olup, ağırlıklı olarak ceza hukuku, idare hukuku, gayrimenkul hukuku, sözleşmeler hukuku, tazminat hukuku alanlarında çalışmaktadır. Aynı zamanda ticaret hukuku alanında ileri derece sertifika programlarını tamamlamış bulunmaktadır.
Çankaya Üniversitesinden 2016 yılında mezun olan Altan, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği hukuk komisyonunda görev yapmış, Türkiye’nin muhtelif şehirlerinde geniş bir yelpazede danışmanlık ve
avukatlık hizmeti vermiştir.
Daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi milletvekilliği hukuk danışmanlığı görevini üstlenen Altan 2019 yılı Eylül ayı itibariyle büromuz bünyesinde çalışmaktadır. Orta derece İngilizce bilmektedir.

Uyarı!


Dolandırıcılar tarafından Atalan Hukuk Bürosu adıyla, aranarak para tahsilatı yapılmak istendiği öğrenilmiştir. Büromuz tarafından aranılarak para tahsilatı işlemi yapılmadığını ve arayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerektiğini bilgisini kamuoyunun dikkatlerine önemle sunarız.

This will close in 10 seconds