AVUKATLARIMIZ

GAMZE ATALAN AYHAN
Avukat - Arabulucu
Gamze Ecem ATALAN, büromuz bünyesinde Dava ve Uyuşmazlık Çözümünde yer almaktadır. Bu kapsamda şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, uluslararası hukuk, iş hukuku, ticaret hukuku, tazminat hukuku ve ceza hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.
Gamze Ecem ATALAN AYHAN, büromuz bünyesinde Dava ve Uyuşmazlık Çözümünde yer almaktadır. Bu kapsamda şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, uluslararası hukuk, iş hukuku, ticaret hukuku, tazminat hukuku, ceza hukuku, sigorta ve fikri mülkiyet hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.
2015 yılından beri Ankara Barosu siciline kayıtlı avukat olan ATALAN, aynı zamanda 2019 yılından beri Arabulucular Siciline kayıtlı bir arabulucudur.
Uyuşmazlıklara ilişkin dava takibinin yanı sıra, alternatif uyuşmazlık çözümlerinde de yer almakta olup arabuluculuğun yanı sıra tahkim anlaşmalarının hazırlanması, tahkim işlerinin yürütülmesi, takibi süreçlerinde de yer almaktadır.
Burslu okuduğu Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun olan Atalan, lisans eğitimi sırasında Sorbonne Üniversitesi ile Cornell Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen Uluslararası Karşılaştırmalı Hukuk programının Uluslararası Tahkim derslerini almıştır.
İyi derecede İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

Uyarı!


Dolandırıcılar tarafından Atalan Hukuk Bürosu adıyla, aranarak para tahsilatı yapılmak istendiği öğrenilmiştir. Büromuz tarafından aranılarak para tahsilatı işlemi yapılmadığını ve arayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerektiğini bilgisini kamuoyunun dikkatlerine önemle sunarız.

This will close in 10 seconds