AVUKATLARIMIZ

Saime Melek ATALAN, büromuz bünyesinde Dava ve Uyuşmazlık Çözümlerinde çalışmalarını sürdürmekte olup, ağırlıklı olarak, sözleşmeler hukuku, fikri mülkiyet hukuku, tazminat hukuku, sağlık hukuku, idare hukuku, aile hukuku, iş hukuku alanlarında uzmanlaşmıştırSaime Melek ATALAN, büromuz bünyesinde Dava ve Uyuşmazlık Çözümlerinde çalışmalarını sürdürmekte olup, ağırlıklı olarak, sözleşmeler hukuku, fikri mülkiyet hukuku, tazminat hukuku, sağlık hukuku, idare hukuku, aile hukuku, iş hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır, kişisel verilerin korunması alanında çalışmaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Fikri Mülkiyet hukuku alanında Türk Patent Enstitüsü listesinde marka vekili olarak kayıtlı olup, marka vekilliği yapmaktadır.

Çankaya Üniversitesinden 2009 yılında mezun olan Atalan, Sağlık Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Moda Hukuku, Rekabet Hukuku programlarına, Arabuluculuk Eğitimi, Adli Yardım ve Ceza Muhakemesi avukatlık eğitim ve seminerlerine katılmıştır.

Orta seviyede İngilizce dilini bilmektedir.

Uyarı!


Dolandırıcılar tarafından Atalan Hukuk Bürosu adıyla, aranarak para tahsilatı yapılmak istendiği öğrenilmiştir. Büromuz tarafından aranılarak para tahsilatı işlemi yapılmadığını ve arayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerektiğini bilgisini kamuoyunun dikkatlerine önemle sunarız.

This will close in 10 seconds